سئوالات متداول

نرم افزار راهکاران ابری مناسب چه شرکت هایی می باشد؟

نرم افزار راهکاران ابری٬ مناسب شرکت هایی با حجم گردش متوسط که علاقه مند به خرید سیستم های یکپارچه ای هستند که بتواند تمامی موضوعات مالی، انبار، فروش، تولید، تدارکات، جبران خدمات و ... در یک نرم افزار مدیریت کند. این نرم افزار به صورت ابری ارائه می شود و حق اشتراک لایسنس آن به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

چطور میتوانیم دمو نرم افزار راهکاران ابری رو ببینیم؟

برای مشاهده دمو نرم افزار میتونید از قسمت محصولات در خواست خود رو ثبت کنید.

برای استفاده از نرم افزار ابری به چه ابزاری نیاز داریم؟

برای استفاده از نرم افزار ابری تنها به یک اینترنت (یا اینترنت ملی) و یک کامپیوتر با مرورگر نیاز دارید تا بتونید از محیط نرم ­افزاراستفاده کنید.

نرم افزار ابری همانند دیگر نرم افزار ها قفل سخت افزاری دارند؟

خیر ،شما با استفاده از مرورگر و اینترنت خود می­توانید به نرم­ افزار دسترسی داشته باشید.

کارخانه ما با انبار و دفتر مرکزی هر کدام در یک قسمت از شهر هستند چه راهکاری رو پیشنهاد می دهید؟

با توجه به اینکه شما برای استفاده از نرم­ افزار نیاز به تجهیزات خاصی ندارید­ میتوانید از هرجایی که اینترنت داشته باشید به نرم ­افزار دسترسی داشته باشید و نیاز خود رو برطرف کنید.

آیا میتونیم کاربران رو محدود کنیم فقط با یک آدرس IP به نرم افزار دسترسی داشته باشند؟

بله این امکان برای مشتریان هست تا بتونند کاربران خودشون رو محدود کنند تا تنها از یک نقطه جغرافیایی به نرم افزار دسترسی داشته باشند.

فرایند انتقال اطلاعات ما از نرم افزار سپیدار به نرم افزار راهکاران ابری به چه صورت میباشد؟

با توجه به این که در نرم افزار راهکاران ابری در اکثر فرم ها گزینه دریافت از اکسل وجود دارد شما میتونید اطلاعات خود را طبق الگوهای نمونه نرم افزار ایجاد کنید و در نرم افزار استقرار دهید.

ما فروشگاه خرده فروشی داریم که می خواهیم چند تا شعبه داشته باشیم تو نقاط مختلف شهر نرم افزار راهکاران ابری می توانیم استفاده کنیم؟

بله با توجه به سبد محصولی راهکاران ابری شما می تونید از راهکار خرده فروشی ما استفاده کنید، که مشتریان زیادی در صنایع مختلف در حال حاضر استفاده میکنند.

ما می خواهیم برای شرکت خود نرم افزار یک پارچه مالی تهیه کنیم که در چند تا نرم افزار مختلف اطلاعات خود را ثبت نکنیم نرم افزار راهکاران چه امکاناتی رو به ما میدهد؟

با توجه به سبد محصولی همکاران سیستم شما میتونید از نرم افزار های مالی شامل دفتر­کل، دریافت و پرداخت، تسهیلات مالی، دارایی ثابت و از راهکار یک پارچه تدارکات­ و لجستیک و سرمایه انسانی فروش و پخش و داشبورد های مدیریتی نرم ­افزار در بستر نرم ­افزارابری استفاده کنید.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.