نرم افزار حسابداری، ابزاری حیاتی و ضروری برای مکانیزه کردن و ثبت اطلاعات مالی یک شرکت است. فرقی نمی کند، مدیر یک شرکت کوچک هستید و یا شرکت بزرگ، برای رسیدن به موفقیت، اولین و اصلی ترین دغدغه شما باید ثبت داده های مالی شرکت باشد. سپیدار سیستم در حال حاضر یکی از پرفروش ترین نرم افزارهای حسابداری است که به دلیل مزایا و ویژگی های بی نظیرش مورد توجه صاحبان کسب و کارها و مدیران شرکت ها قرار گرفته است. مطالعه این مطلب به شما کمک می کند که قدری با این نرم افزار آشنا شده و مزایای آن را بررسی کنید.

 

چرا نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را انتخاب کنیم؟

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم توسط یکی از بزرگترین مجموعه های نرم افزاری در سال 1387 طراحی شده است. هم اکنون با فعالیت 12 ساله، بیش از 70 هزار شرکت سپیدار سیستم را برای ثبت فرایند های حسابداری و مالی خود انتخاب کرده اند. بدون شک سپیدار سیستم از نرم افزارهایی است که در جامعه حسابداری کاملا شناخته شده و محبوب می باشد. اما علت این استقبال بی نظیر چیست؟ در این جا به برخی از این دلایل اشاره می نماییم.

 

محیط کاربری سپیدار سیستم، آسان و در عین حال زیبا

اولین چیزی که استفاده کنندگان از نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را مجذوب خود می کند، محیط کاربری ساده و زیبای آن است. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان، اسناد حسابداری را در سیستم های فروش، انبار، دارائی های ثابت، دریافت و پرداخت، حقوق و غیره ثبت نمود. امکان تهیه گزارش های حسابداری نیز در فرم های کاربردی و قابل ویرایش توسط کاربر وجود دارد. صدور خودکار سندهای اختتامیه، افتتاحیه و سند های مربوط به بستن حساب ها نیز از ویژگی های این نرم افزار است.

 

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

 

عدم نیاز به پشتیبانی دائمی

یکی دیگر از خصوصیاتی که نرم افزار سپیدار سیستم را از سایر نرم افزارهای حسابداری متمایز کرده است، عدم وابستگی همیشگی به پشتیبانی است. همانطور که می دانید، اکثر نرم افزارهای حسابداری دارای مدت زمان استفاده مشخص بوده و مجددا باید با پرداخت هزینه، مورد پشتیبانی شرکت سازنده قرار بگیرند. اما سپیدار سیستم به گونه ای طراحی شده است که شما به ندرت نیاز به استفاده از خدمات پشتیبانی این شرکت را خواهید داشت. با این وجود در صورت تمایل به استفاده از نسخه های جدید و به روز رسانی نرم افزار، هزینه ای اندک لازم خواهد بود.

 

محاسبات بدون خطا و گزارش گیری دقیق

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم با انجام اتوماتیک و خودکار محاسبات، درصد خطای صفر را به استفاده کنندگان هدیه می دهد. این نرم افزار از بهترین شیوه های محاسباتی در بخش های مختلف خود از جمله حسابداری انبار که احتیاج به دقت بالا دارد، استفاده می نماید. گزارش های دقیق و حرفه ای نیز از خصوصیات سپیدار سیستم است. انواع ترازنامه ها، گزارش های کل، معین و خلاصه اسناد توسط این نرم افزار در کوتاه ترین زمان صورت می پذیرد.

 

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

 

نرم افزار حسابداری با سیستم جامع و یکپارچه

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم دارای ماهیتی یکپارچه و جامع است و زیر شاخه های مختلف حسابداری اعم از فروش، انبار، دریافت و پرداخت، دارایی ثابت و غیره در یک پک وجود دارند. این انسجام بین زیر شاخه های مختلف در نرم افزار باعث بالا رفتن سرعت کار و فرآیندهای حسابداری و مالی در شرکت شما می شود.

 

سیستم حسابداری سپیدار سیستم چه امکاناتی دارد؟

صدور اسناد حسابداری در سپیدار سیستم در چهار قالب تولید، بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری انجام می گردد. امکان صدور سند کل به صورت روزانه و ماهانه، تهیه دفاتر کل و روزنامه، صورت های مالی، ترازنامه سود و زیان و تجزیه بدهکاران در بخش حسابداری موجود است.

 

ویژگی های سیستم دریافت و پرداخت  

امکانات این بخش شامل تهیه صورت مغایرت بانکی و عملیات مربوط به چک می باشد. چاپ چک با فرمت بانک مرکزی، یادآور سررسید چک، تهیه تاریخچه و پیگیری خروج، ابطال، استرداد و سایر عملیات مربوط به چک در این بخش قابل انجام است.

 

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

 

امکانات سیستم انبار نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

سیستم انبار از دیگر سیستم های پرکاربرد و پیشرفته در این نرم افزار حسابداری است. در این سیستم امکان ثبت رسیدهای انبار، ثبت حواله خروج از انبار، ثبت کالا از طریق بارکد خوان و بسیاری از امکانات دیگر به چشم می خورند.

 

روش خرید نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم

بهترین راه برای خرید نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، تهیه این نرم افزار از نمایندگی های فروش سپیدار سیستم است. مجموعه سپیدان حساب متشکل از تیمی توانا و متخصص در زمینه حسابداری، از نمایندگان فروش سپیدار سیستم می باشد. شما می توانید، قبل از سفارش نرم افزار از مشاوره کارشناسان خبره و توانمند ما استفاده کرده و بعد از بررسی قیمت سپیدار سیستم  نسبت به خرید اقدام نمایید.  همچنین برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری و منوهای نرم افزار کافی است که دمو سپیدار سیستم را درخواست دهید.

 

374

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید