سپیدار بخریم یا راهکاران

یک از دغدغه های مهمی که شرکت ها برای مکانیزه کردن سیستم های خود دارن خرید نرم افزارهای حسابداری به شکل یک پارچه می باشد در این مقاله قصد داریم به عنوان یک فرد تصمیم گیرنده ( مدیر مالی حسابدار، مدیراداری ،مدیر عامل ،مدیر it )به شما بگوییم که چه عواملی بایستی در نظر بگیریم تا بتوانیم یک انتخاب درست و کامل از نرم افزار داشته باشیم ذکر این نکته میتواند مهم و مفید باشد که خرید نرم افزار حسابداری یک هزینه نیست بلکه یک دارایی است و با توجه به تعریف دارایی (نامشهود) می توانیم این دارایی را طبق قانون ظرف مدت پنج سال مستهلک کنیم و این بدین معنی است که هر نرم افزاری که خرید میکنیم برای پیشبینی نیاز های ما برا یک دوره پنج ساله خواهد بود .

 

در ابتدا هریک از نرم افزار ها را به اختصار توضیح میدهیم.

 

نرم افزار سپیدار:

نرم افزار حسابداری یک نرم افزارمناسب حسابداری ویژه کسب کارهای کوچک است که میتوان گفت تمامی نیازهای فعالیت های شرکت های خدماتی ، بازرگانی را پوشش میدهد .سپیدار در ابتدا ماژول هایی به نام حسابداری، دریافت و پرداخت ،انبار و بازرگانی، مشتریان و فروش، دارایی ثابت، حقوق و دستمزد و حسابداری پیمانکاری را به بازار ارائه کرده است؛ که پس از استقرار مشتریان سیستم کنترل تردد برای سیستم سخت افزار و نرم افزار کنترل تردد را برای ثبت تردد کارکنان و در ادامه سیستم پخش را برای شرکت های توزیع و پخش(سرد و گرم ) را روانه بازار کرد. همچنین ابتدای سال 1400 سیستم سفارشات و خرید خارجی را برای مشتریانی که خرید خارجی دارند را به بازار  معرفی کرد چند سالی است که سپیدار سیستم در حوزه بهای تمام شده سیستم تولید را ارائه کرده است که با توجه به سه عامل اصلی بهای تمام شده ( مواد اولیه ، دستمزد مستقیم و سربار ) می باشد قابل محاسبه به صورت تقریبی خواهد بود، بدین معنی که ما میتوانیم مواد اولیه را به صورت واقعی و دستمزد را به صورت براوردی داخل سیستم تولید سپیدار پیش بینی کنیم (توضیحات بیشتر در معرفی سیستم تولید سپیدار).

 

نرم افزار راهکاران:

اما نرم افزار راهکاران همان نسخه بهبود یافته همکاران سیستم میباشد، پس از گذشت تجربه خوبی که در نرم افزاهای دلفی پیش ار خود به نام همکاران سیستم داشت توانست در تمامی حوزه ها شامل مالی، حسابداری مدیریت، فروش، پخش، خورده فروشی، انبار و تدارکات، منابع انسانی و هوش تجاری سیستم هایی را پیشنهاد دهد. با توجه به این که محدودیت هایی که در سپیدار عنوان شد مثل ستون تفضیلی و … دیگر وجود ندارد و با خیال راحت می توان از Erp قدرتمند که در بستر وب اجرا میشود داخل سازمان خودمان پیاده سازی کنیم.

 

در این جدول مقایسه ای از اینکه سپیدار بخریم یا راهکاران به شرح ذیل ارائه میشود.

 

 

سپیدار بخریم یا راهکاران

 

 

 

با توجه به اینکه ساختار راهکاران طبق سلیقه و فرایند های مشتری شخصی سازی میشود. توصیه میشود قبل از خرید سیستم های راهکاران با شماره ی 33601179 و یا  09125482830 تماس حاصل کنید

جهت آشنایی بیشتر با سیستم های راهکاران این مقاله توصیه میشود .

 

برای درخواست مشاوره راهکاران ابری در این قسمت کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی راهکاران ابری با ما در ارتباط باشید

978

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید