اگر می خواهید هزینه های خود را کاهش دهید و رضایت و سود مشتریان را افزایش دهید، می توانید از نرم افزار فروشگاهی دشت استفاده کنید. جهت مدیریت کسب و کار، و برای صرفه جویی کردن در زمان، این نرم افزار بهترین راهکار به شمار می رود. این نرم افزار کمک می کند که هر یک از مدیران فروشگاه ها، تمامی کارهای مربوط به محاسبه سود و زیان، خرید و فروش، بدهکاری و بستانکاری و … را انجام دهند. مدیریت هر یک از گزارشات دارایی، موجودی کالا و … با استفاده از این نرم افزار به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

قیمت نرم افزار دشت مناسب و به صرفه می باشد. شما می توانید این نرم افزار را که در نسخه های عمومی و تخصصی طراحی شده اند برای فروشگاه و اصناف متنوع خریداری کنید. نرم‌ افزار دشت با شناخت هر یک از راهکارهای اصولی نیازهای روبه رشد انواع مشاغل را فراهم می کند. در طی این چند سال این نرم‌ افزار سعی کرده که به عنوان یکی از بهترین نرم افزار های فروشگاهی خدمات بی ‌نظیری را به مشتریان ارائه دهد.

 

نرم افزار دشت

 

کاربرد نرم افزار فروشگاهی دشت

نرم افزار فروشگاهی دشت جهت انجام دادن کارهای مدیریتی و حسابداری طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید طلبکاری و بدهکاری اشخاص، خرید و فروش، چک های دریافتی، موجودی انبار و هر یک از دیگر از اقدامات را در زمان کمی مدیریت نمایید. کارکرد آسان نرم افزار دشت یکی از مهم ‌ترین قابلیت ‌های آن به شمار می ‌رود.

اسناد مالی در نرم افزار دشت به صورت اتوماتیک ثبت می گردد. شما برای استفاده از این نرم ‌افزار احتیاجی نیست که دانش حسابداری داشته باشید. اگر آشنایی مختصری با کامپیوتر داشته باشید به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. به همین دلیل شما قادر خواهید بود که تمرکز بیشتری روی کسب و کارتان داشته باشید.

کارایی کسب و کار را با استفاده از نرم افزار دشت به حداکثر می رسانید. نرم افزار دشت مورد تایید اداره امور مالیاتی می باشد. از این نرم افزار به عنوان یکی از نرم افزارهای صندوق مکانیزه فروش نام می ‌برند. به وسیله نرم افزار دشت می توانید گزارشات مورد نیاز سود و زیان سالانه، اداره دارایی و غیره را بدون نیاز به حسابدار در کمترین بازه زمانی تهیه کنید.

 

نرم افزار فروشگاهی

 

ساختار نرم افزار حسابداری دشت

شرکت سپیدار سیستم یکی از بزرگترین شرکت ‌های نرم‌ افزاری شناخته می ‌شود. این شرکت در زمینه طراحی نرم افزارهای حسابداری و فروشگاهی تخصص دارد. نرم افزار دشت بیشترین کارایی را برای صاحبان کسب و کار دارد. به همین دلیل روز به روز تعداد افرادی که از این نرم افزار استفاده می کنند افزایش می‌ یابد.

 

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری دشت

برای خرید نرم افزار فروشگاهی دشت باید به خوبی ویژگی‌ های نرم‌ افزار را بشناسید. برخی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار که بهتر است با آنها آشنا باشید عبارت است از :

 1. ارائه راه حل برای تمامی برنامه های مورد نیاز در سیستم حسابداری و فروش فروشگاهی
 2. استفاده آسان و ساده برای کاربرانی که سطح دانش کمتری از حسابداری و کامپیوتر دارند.
 3. امکان استفاده و نصب روی سیستم هایی که دارای صفحه لمسی هستند.
 4. وصل کردن مستقیم نرم افزار به لوازم جانبی مانند بارکد خوان، ترازو و غیره
 5. اتصال آنلاین این نرم افزار به دستگاه کارتخوان، کاهش زمان انتظار و افزایش دقت برای تسویه حساب مشتری
 6. ثبت خودکار اسناد حسابداری و کاهش زمان تکمیل فرآیند
 7. یک سال استفاده رایگان از پشتیبانی نرم افزار دشت
 8. امکان استفاده از نرم افزار دشت تحت شبکه
 9. امکان گزارش گیری پیشرفته از عملکردهای متفاوت
 10. امکان استفاده از داده های فایل اکسل
 11. سازگاری نرم افزار دشت با سناریوهای صندوق فروشگاهی
 12. امکان نمایش فاکتور فروش در انواع صفحه نمایش مخصوص خریدار

 

تب های نرم افزار فروشگاهی دشت

محیط نرم افزار دشت را در چند تب خلاصه کرده‌ اند که عبارت است از :

 

نرم افزار فروشگاهی دشت

 

 1. تب اطلاعات

تب اطلاعات پایه، شامل اطلاعات پایه ای می باشد که برای انجام دادن کار با نرم افزار به آن نیاز دارید. معرفی حساب های بانکی، صندوق ها، دسته چک ها و غیره در این تب انجام می شود.

 1. تب خرید و فروش نرم افزار دشت

با استفاده از تب خرید و فروش می توانید هر یک از عملیات های خرید و فروش، برگشت فروش، برگشت خرید و … به راحتی ثبت کنید. از قابلیت های دیگر این تب دریافت فایل ارزش افزوده، انجام کارهای انبارگردانی و غیره می باشد.

 1. تب گزارشات

تب گزارشات نیز یکی دیگر از تب های نرم افزار دشت می باشد. بخش گزارش ها در هر یک از نرم افزارهای فروشگاهی بخش بسیار مهمی است. گزارشات نرم‌ افزاری با اهداف متفاوت تهیه می شوند. جهت پیش ‌بینی خرید و فروش و همچنین تعیین بودجه در ماه‌ های آینده باید از این گزارشات استفاده شود. در برخی از مواقع جهت بررسی حساب ها، بررسی کالا و مشتریان خاص این گزارشات کارایی دارند. تمامی گزارش های نرم افزار در تب گزارشات قابل استخراج می باشند. شما به راحتی قادر خواهید بود که با چند کلیک هر گزارشی را از نرم‌ افزار دشت دریافت نمایید.

 

روش ثبت درخواست دموی رایگان نرم افزار فروشگاهی دشت

بهترین راه برای خرید نرم افزار فروشگاهی دشت، تهیه این نرم افزار از نمایندگی های فروش سپیدار سیستم است. مجموعه سپیدان حساب متشکل از تیمی توانا و متخصص در زمینه حسابداری، از نمایندگان فروش سپیدار سیستم می باشد. شما می توانید، قبل از سفارش نرم افزار از مشاوره کارشناسان خبره و توانمند ما استفاده کرده و برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری و منوهای نرم افزار درخواست دمو رایگان برای نرم افزار فروشگاهی دشت را ثبت نماید.

296

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید