یکی از نرم افزارهای پیشرفته ای که برای فروشگاه ها و اصناف بزرگ مناسب می باشد، نرم افزار حسابداری دشت می باشد. تعداد نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار زیاد است که هر یک از آنها قابلیت های متنوعی دارند. اگر مایل هستید که یکی از نرم افزارهای گسترده و کاربردی را برای صنف خود خریداری کنید، نرم افزار دشت بهترین انتخاب می باشد. قیمت نرم افزار دشت بر اساس فاکتورهای متنوع مشخص می شود. بنابراین باید به طور دقیق مزیت ها و معایب نرم افزار فروشگاهی دشت را بشناسید و سپس با اطمینان خاطر بیشتری می توانید این نرم افزار را خریداری نمایید.

 

نرم افزار حسابداری دشت

 

آشنایی با مزیت های نرم افزار حسابداری دشت

برای خرید نرم افزار حسابداری دشت باید به خوبی مزیت های آن را بشناسید. در این صورت می توانید از تمامی مزیت ها و قابلیت های نرم افزار برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. برخی از مزیت های این نرم افزار حسابداری عبارت است از :

 1. یکی از مهمترین مزیت های نرم افزار دشت این است که جامع ترین حسابداری فروشگاهی را شامل می‌ گردد.
 2. ارسال دستی و خودکار پیامک برای مشتریان از طریق نرم افزار فروشگاهی دشت انجام می شود.
 3. شامل امکانات ارائه هر یک از گزارش های قانونی مالی و مالیاتی است.
 4. امکان مدیریت هوشمندانه همراه با اطلاع رسانی به صورت خودکار توسط نرم افزار فروشگاهی دشت فراهم شده است.
 5. این نرم ‌افزار با سناریوهای صندوقی که در فروشگاه ها می باشند سازگار است.
 6. امکان ارائه گزارش دقیق از موجودی هر یک از کالاها و سود های زیاد و کم آنها یکی دیگر از مزیت های نرم افزار فروشگاهی دشت می باشد.
 7. امکان دریافت گزارش از عملکردهای نرم افزار به عنوان یکی دیگر از مزیت های نرم افزار فروشگاهی دشت شناخته می شود.
 8. نمایش فاکتور فروش در صفحه نمایش خریدار و مشتری
 9. ثبت خودکار سند حسابداری و افزایش بهره‌ وری توسط نرم افزار دشت
 10. بهره مندی از یک سال پشتیبانی رایگان، استفاده از نرم افزار دشت به صورت چندین نسخه تحت شبکه و دارای راهنما در پکیج های نرم افزاری

 

نرم افزار حسابداری دشت

 

معایب نرم افزار حسابداری دشت چیست ؟

همانطوری که نرم افزار حسابداری دشت دارای مزیت‌ های بی نظیری می باشد باید به خوبی بدانید که معایبی در این نرم‌ افزار وجود دارد. از معایب مهم این نرم افزار به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم.

 1. نداشتن گزارش روزانه

نسخه گزارش گیری در این نرم افزار حسابداری و در بخش دفتر روزنامه وجود ندارد. به همین دلیل شما نمی توانید اطلاعات جامع و دقیقی را از کار روزانه به دست بیاورید. یکی از مهمترین معایب این نرم ‌افزار این است که نسخه گزارش گیری از قسمت دفتر روزنامه ارائه نمی شود.

 1. عدم اعلام اتوماتیک سررسید چک

عدم اعلام اتوماتیک سررسید چک ها را به عنوان یکی دیگر از معایب این نرم افزار حسابداری می توانیم نام ببریم که به صورت اتوماتیک سررسید چک ها را اعلام نمی‌ کند. کاربر باید به طور مدام رسید هایش را بررسی کند. این مسئله موجب افزایش کار کاربر و افزایش احتمال خطای انسانی خواهد شد. در امور مالی و به ویژه در بخش مدیریت  چک هایش به مشکل برمی خورد.

 1. عدم فروش فوری

عدم فروش فوری یکی دیگر از معایب نرم افزار حسابداری دشت می باشد. برای افراد که صاحبان مشاغل بزرگ هستند فروش لحظه‌ ای و آنی اهمیت دارد. این نرم افزار قادر نیست که پاسخگوی نیاز آنها باشد. گزینه ای به نام فروش فوری در این نرم افزاری وجود ندارد. بارگذاری اطلاعات و خرید و فروش در این نرم افزار تا حدودی زمان بر می باشد. البته که شاید در برخی از به روز رسانی های نرم افزار این مشکل حل گردد.

 1. عدم اتصال نرم افزار دشت به برخی از دستگاه ها

عدم اتصال نرم افزار دشت به برخی از دستگاه ها به عنوان یکی دیگر از معایب این نرم افزار شناخته می شود. در امور مالی و شرکتی اتصال انواع دستگاه ها به یکدیگر ضروری می باشد. چرا که دقت و سرعت کار بالاتر می ‌رود. متاسفانه نرم افزار دشت توانایی متصل شدن به برخی از دستگاه‌ ها را ندارد. این مسئله کاربر را با چالش مواجه می‌ کند. در بسیاری از گزارشات عدم اتصال این نرم افزار حسابداری به انواع ترازوی دیجیتال مشاهده می‌ شود.

 

نرم افزار حسابداری دشت

 

 1. عدم چاپ بارکد

عدم چاپ بارکد کالا را به عنوان یکی دیگر از معایب نرم افزار فروشگاهی دشت می توانیم معرفی کنیم. برخی از مشاغل به تفکیک سازی و دسته بندی کالا نیاز دارند. به همین ترتیب به هر یک از کالاها بارکد مشخص شده ارائه می دهند تا پیدا کردن و رهگیری آنها آسان ‌تر باشد.

 

روش خرید نرم افزار حسابداری دشت

بهترین راه برای خرید نرم افزار حسابداری دشت، تهیه این نرم افزار از نمایندگی های فروش سپیدار سیستم است. مجموعه سپیدان حساب متشکل از تیمی توانا و متخصص در زمینه حسابداری، از نمایندگان فروش سپیدار سیستم می باشد. شما می توانید، قبل از سفارش نرم افزار از مشاوره کارشناسان خبره و توانمند ما استفاده کرده و بعد از بررسی نیاز کسب و کار خود نسبت به خرید اقدام نمایید.

217

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید