برای خرید نرم افزار فروشگاهی دشت نیاز است که قیمت نرم افزار را بر اساس فاکتورهای متنوع مورد بررسی قرار دهید. فاکتورهای متنوعی تعیین کننده قیمت نرم افزار دشت هستند که شما بر اساس نیاز صنف خود باید این فاکتورها را در نظر بگیرید. طراحی نرم افزار فروشگاهی دشت توسط کارشناسان شرکت سپیدار سیستم به صورت اصولی انجام می شود. بنابراین با خیال راحت می توانید نرم افزارها را در صنف خود به کار بگیرید.

 

چه مواردی روی قیمت نرم افزار دشت تاثیر دارد ؟

برخی از مهمترین مواردی که روی قیمت نرم افزار دشت تاثیر زیادی دارد را باید به خوبی بشناسید. در این صورت می توانید هزینه این نرم افزار را تخمین بزنید و سپس آن را تهیه کنید. برخی از موارد تعیین کننده قیمت این نرم افزار عبارت است از :

 

قیمت نرم افزار دشت

 

  1. نسخه های متنوع نرم افزار

یکی از مهمترین مواردی که روی قیمت نرم افزار حسابداری دشت تاثیر دارد، نسخه نرم افزار می باشد. نسخه های متنوعی از این نرم افزار طراحی می شود که هر یک از آنها برای اصناف متنوع هستند. نسخه های این نرم افزار در دسته بندی عمومی، پوشاک، لوازم آرایشی، سوپرمارکت، لوازم یدکی، ابزارآلات، قنادی و … طراحی می شود. قیمت هر یک از این نسخه ها با یکدیگر فرق می کند. شما بر اساس صنف خود می توانید یکی از این نسخه ها را انتخاب کنید. هر یک از نسخه ها دارای خدمات متنوعی می باشند و درجه بندی شده اند. شما می توانید بین درجه پایه، استاندارد و ویژه یکی از آنها را انتخاب نمایید. درجه پیشرفته بیشتر برای فروشگاه های بزرگ تر انتخاب می شود.

  1. توجه به نوع زیر سیستم های نرم افزار

زیر سیستم های نرم افزار دشت از دیگر مواردی است که قیمت نرم افزار دشت را تعیین می کند. زیرسیستم های تکمیلی نرم افزار با یکدیگر فرق می کنند. برای دریافت هر یک از زیرسیستم های نرم افزار حسابداری دشت باید هزینه جداگانه ای را پرداخت نمایید. ارسال و دریافت پیامک یکی از مهمترین زیرسیستم های تکمیلی نرم افزار می باشد. هزینه این خدمات نرم افزار بیشتر از دیگر زیرسیستم ها می باشد. زیرسیستم وب سرویس فروشگاه اینترنتی از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت نرم افزار می باشد. حسابداری پیشرفته یکی از دیگر زیرسیستم های نرم افزار است که قیمت کمتری نسبت به دیگر زیرسیستم ها دارد.

  1. تعداد صندوق فروشگاهی نرم افزار دشت

یکی از دیگر مواردی که قیمت نرم افزار فروشگاهی دشت را تعیین می کند تعداد صندوق فروشگاهی می باشد. در صورتی که شما تعداد صندوق های فروشگاهی را افزایش دهید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید. بسته به نوع و گستردگی صنف خود نیاز است که تعداد صندوق فروشگاه را انتخاب کنید. بسیاری از فروشگاه هایی که دارای اجناس زیادی هستند و مشتریانشان زیاد است، باید تعداد صندوق بیشتری را سفارش دهند. برای انتخاب تعداد صندوق ها می توانید با کارشناسان شرکت سپیدان حساب مشورت کنید.

 

قیمت نرم افزار دشت

 

  1. تعداد دفتر حساب فروشگاه

در نرم افزار فروشگاهی دشت تعداد پیش فرض در نظر گرفته شده برای دفتر حساب دو عدد می باشد. اگر شما به دفتر حساب بیشتری برای فروشگاه و صنف تان نیاز دارید، می توانید تعداد آن را افزایش دهید. هر یک از فروشگاه هایی که خدمات بیشتری را ارائه می دهند و زیرسیستم هایشان زیاد است باید تعداد دفترهایشان را افزایش دهند. تعداد دفترهای هر یک از فروشگاه ها بستگی به خدمات فروشگاه دارد. در صورت دریافت خدمات بیشتر، فروشگاه به تعداد دفترهایی حساب بالاتری نیاز خواهد داشت.

  1. خدمات نصب و آموزش اولیه استقرار برای نرم افزار دشت

یکی از دیگر فاکتورهای تعیین قیمت نرم افزار دشت خدمات نصب می باشد. برای افزایش تعداد نصب روی کامپیوترهای داخل شبکه، باید هزینه بیشتری پرداخت شود. هزینه های مربوط به نصب و آموزش نرم افزار حسابداری دشت به صورت رسمی تعیین شده است. هزینه دریافت دیگر خدمات از نماینده به ازای هر یک ساعت به صورت جداگانه بررسی می شود. هزینه ایاب و ذهاب که کارشناس به بیرون از شهر می رود بر عهده مشتری می باشد. تمامی خدمات نصب و آموزش ها در یک ساعت انجام می شود. هر یک از نکات مربوط به گزارش گیری، تعریف انبار، نحوه ثبت و ویرایش فاکتور و … در آموزش اولیه به شما گفته خواهد شد.

 

قیمت نرم افزار دشت

 

جمع بندی

مجموعه سپیدان حساب نماینده فروش رسمی شرکت سپیدار سیستم می باشد. کارشناسان این مجموعه آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با پارامترهای تعیین کننده قیمت نرم افزار دشت هستند. پس از اینکه تمامی موارد مؤثر در قیمت گذاری نرم افزار فروشگاهی دشت را بررسی کردید می توانید برای خرید و ثبت سفارش نرم افزار اقدام کنید.

226

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید