تفاوت فروش پیشرفته و فروش عادی در سپیدار

تفاوت فروش پیشرفته و فروش عادی در سپیدار، در سیستم فروش پیشرفته امکان خروج انبار از روی پیش فاکتور وجود دارد و شامل موارد تخفیف، محاسبه پورسانت، و تعریف بسته محصول وجود دارد؛ در حالی که در سیستم های عادی این امکانات وجود ندارد و باید به صورت دستی فاکتور زده شود.

 

زیر سیستم فروش پیشرفته چیست؟

نرم افزار فروش، نرم افزاری است که کنترل و تسلط شما را در موضوعات مالی و فاکتورهای درونی کسب و کار ارتقا می دهد. هم چنین در زمینه بهینه سازی چرخه فروش نقش به سزایی دارد و زمینه ای است برای نگهداری اطلاعات مشتریان است.
اگر شما در کسب و کار خود از سیستم فروش استفاده می کنید، می توانید در کنار آن از زیر سیستم فروش پیشرفته نیز استفاده کنید چرا که این زیر سیستم مکملی است.

زیر سیستم فروش پیشرفته، قابلیت های زیادی را برای سامان دهی فروش، در اختیار شما قرار می دهد که این قابلیت ها در سیستم فروش عادی ارائه نمی شود.

به وسیله این زیر سیستم می توانید گزارش قیمت، در آوردن مقدار مبلغ لازم ( مارجین )، رسیدگی و جدا سازی مشتریان از روی ارزش آنها و رساندن کالا به مشتریان را تحت کنترل خود بگیرید.

 

فروش پیشرفته

 

 

نرم افزار زیر سیستم فروش پیشرفته سپیدار چه کمکی به کسب و کار شما خواهد کرد؟

 

 1. این زیر سیستم به منظور رفع نیاز شرکت ها و مشاغل، همچنین تسریع و بهبود سرویس دهی به مشتریان در کنار سیستم فروش سپیدار تعریف شده است.

 2. قابلیت های موجود در این زیر سیستم، با هدف حفظ مشتری و خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان فروش، را افزایش داده و بهبود کسب و کار را به همراه خواهد داشت.

 3. افزایش تسلط و کنترل مدیران و صاحبان مشاغل در مواردی همچون پارامترهای داخلی سیستم، بررسی دریافت و پرداخت ها، گروه بندی و شناسایی مشتریان را به همراه خواهد داشت.

 4. با توجه به شرایط حاضر و نوسانات قیمتی، این زیر سیستم با تعیین تغییرات قیمتی کمک چشمگیری به جلوگیری از خسارات احتمالی به عمل می آورد.

 5. نظم موجود در سیستم انبارداری و تعیین دقیق موجودی انبار، از مواردی است که در حفظ اعتبار مجموعه، همچنین حفظ مشتری بسیار مهم می باشد. که با توجه به امکانات موجود در زیر سیستم فروش پیشرفته می توانید از روند آن اطمینان حاصل فرمایید.

 6. در مجموع بهینه سازی تمامی موارد ذکر شده، افزایش فروش به همراه جذب مشتری و ایجاد بستری رو به پیشرفت به ارمغان خواهد داشت.

 

فروش پیشرفته

 

 

قابلیت ها و امکانات فروش پیشرفته سپیدار :

 

 • ایجاد محصول سپیدار

 • ایجاد درج کالای هدیه در فاکتورفروش و برگشتی

 •  تعریف انواع مدل های تخفیف پلکانی و خطی

 •  اعلامیه قیمت پارامتریک براساس گروه مشتری، ردیابی، تخفیف در بازه های مختلف

 •  تعیین بازاریاب در پیش فاکتور و فاکتور فروش

 •  امکان تعریف مدل های مختلف پورسانت و محاسبه پورسانت به ازای هر بازاریاب (مبلغی و درصدی)

 •  چاپ و تسویه حساب پورسانت

 •  صدور و خروج انبار از روی پیش فاکتور

 •  ثبت پیش دریافت روی پیش فاکتور

 •  رزرو موجودی در انبار

 •  امکان ارسال و دریافت انواع مدل های تخفیف از طریق اکسل

 

 

زیر سیستم فروش پیشرفته برای چه مشاغلی مناسب است؟

 

برای مجموعه هایی که بحث پورسانت های پلکانی، محاسبات مختلف پورسانتی، تخفیفات پلکانی و خطی را دارند این زیر سیستم نقش مهمی خواهد داشت.
برای مشاغل مربوط به مبادله و ارائه کالا و خدمات، که با مشتری تعاملات بسیار دارند، این نرم افزار موجب بهینه سازی خدمات رسانی شما به مشتریان می شود.

 

برا اطلاع از زیر سیستم های سپیدار در این قسمت کلیک کنید.

 

نویسنده : سرکار خانم محمدی

213

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید