سلام بر دوستان سپیدان حسابی آپدیت نسخه ۵.۶.۲ سییدار در باشگاه مشتریان قرار گرفت.

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار، یک سیستم ماژولار و یکپارچه می باشد که شامل سیستم های حسابداری، دریافت و پرداخت، تأمین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، سفارش کار (تولید)، سفارش گیری و پخش، پیمانکاری، سیستم سفارشات و خرید خارجی می باشد. همچنین برای ارتباط مستقیم واحد کارگزینی با دایره حقوق و دستمزد، دستگاه کنترل تردد برای ارتباط مستقیم با سیستم حقوق و دستمزد ارائه شده است.

 

آپدیت نسخه ۵.۶.۲ سییدار در باشگاه مشتریان قرار گرفت.

 

مهمترین تغییرات نسخه به شرح زیر است:

🔸 بهبود سرعت در گزارش مرور جامع طرف حساب
🔹بهبود سرعت در گزارش مرور حقوق
🔸اصلاح فرمت دیسکت پرداخت حقوق بانک ملت
🔹اصلاح فرمت دیسکت پرداخت حقوق بانک کشاورزی
🔸امکان ویرایش اطلاعات کالا در فرم توزین تا قبل از وضعیت خاتمه

 

جهت دانلود نسخه ۵.۶.۲ سییدار در این قسمت کلیک کنید

امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار

این نرم افزار دارای 10 سیستم اصلی می باشد، که علاوه بر کدینگ استانداردی که تعریف شده میتوان به تکالیف قانونی مثل گزارشات فصلی، دفاتر قانونی و ارزش افزوده، دیسکت مالیات حقوق و  تهیه  لیست بیمه کارکنان به سازمان تأمین اجتماعی به عنوان مزیت های اصلی این نرم افزار حسابداری اشاره نمود.

 

 

 • حسابداری:

سیستم حسابداری سپیدار، امکان تعریف کدینگ پیش فرض بازرگانی، خدماتی، تولید و پیمانکاری رادر اختیار شما قرار می دهد؛ همچنین با استفاده از این سیستم می توانید، امکان صدور اسناد حسابداری، صدور اسناد کل، گزارشات تراز 4 ستونی و 6 ستونی، به همراه ضمائم پیوست حسابداری برای دفاتر قانونی خود داشته باشید.

 

 • دریافت و پرداخت:

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، این امکان را به شما می دهد گزارش تفکیکی از حساب های بانکی، صندوق، کارتخوان و چک های خود، به همراه سررسید آن داشته باشید. همچنین با استفاده از این سیستم، تمامی موضوعات مربوط به فرآیند گردش چک از زمان دریافت، کلر، وصول، واخواست، پاس، عودت، و برگشت چک به تأمین کننده و مشتری به همراه کنترل مانده حساب ها داشته باشید.

 

 • تامین کنندگان و انبار:

سیستم تامین کنندگان و انبار این امکان را میدهد موجودی کالا (ورود و خروج) از طریق کاردکس کالا ردیابی شود تا امکان قیمت گذاری انبار به روش میانگین موزون در بازه های زمانی مختلف را تهیه کنید. در این قسمت با استفاده از یکپارچگی که با سیستم انبار و فروش وجود دارد می توانید، فایل خرید و فروش فصلی و مالیات بر ارزش افزوده را تهیه کنید. همچنین گزارش سود و زیان به تفکیک کالاهای پرسود را برای استفاده کننده میسر میکند.

 

 • مشتریان و فروش:

سیستم مشتریان و فروش، این امکان را به شما می دهد به سادگی فاکتور فروش و خروج انبار محصولات خود را بر اساس نوع های فروش تعیین کنید. در این قسمت، با استفاده از یکپارچگی که با سیستم دریافت پرداخت وجود دارد، می توانید صدور صورت حساب مشتریان خود را صادر کنید و همچنین تعیین سقف اعتبار مشتری، خروج خودکار از انبار پس از ثبت فاکتور فروش و تهیه فایل گزارشات فصلی خرید و فروش اشاره کرد.

 

 • حقوق و دستمزد:

سیستم حقوق و دستمزد این امکان را به شما می دهد تا محاسبات حقوق و مزایا، مرخصی و غیبت کارکنان شرکت، حق سنوات، حق مسکن و اولاد از دو طریق دستگاه پایوفای و دستی صورت میگیرد. از مزیت های استفاده از سیستم حقوق و دستمزد تهیه لیست دیسکت بیمه و مالیات حقوق است، که به آسانی آن را میتوان از سیستم حقوق و دستمزد تهیه نمود و آن را در سایت بیمه تامین اجتماعی بارگذاری نمود.

 

 • دارایی ثابت

سیستم دارایی ثابت سپیدار، به سادگی محاسبات استهلاک دارایی ثابت و نحوه پلاک گذاری دارایی های را در اختیار شما قرار می دهد؛ همچنین به استناد ماده 149 قانون مالیات های مستقیم یکی از هزینه های مورد قبول دارایی هزینه استهلاک طبق جدول محاسبه استهلاک می باشد.

 

 • سفارش کار (تولید)

سیستم سفارش کار (تولید) نرم افزار حسابداری سپیدار، این امکان را به شما می دهد به سادگی محاسبات تولید خود را برنامه ریزی، پیش بینی و تولید کنید. ذکر این نکته قابل توجه می باشد، که سیستم تولید سپیدار مواد را به صورت واقعی و دستمزد و سربار را به صورت برآوردی در نظر می گیرد؛ همچنین می توانید کالای در جریان ساخت و ضایعات تولید را با استفاده از فرمول تولید مدیریت کنید.

 

 • سفارش گیری و پخش

سیستم سفارش گیری و پخش سپیدار، این امکان را به شما می دهد برای ویزیتور های خود مناطق و مسیر تعریف کنید، خط فروش کالا و محدودیت سقف سفارش مشخص کنید؛ همچنین با استفاده از اپلیکیشن سفارش گیری تمامی فرآیند های پخش سرد و گرم را به تفکیک مأمور پخش قابل ردیابی می باشد.

 

 • پیمانکاری

سیستم پیمانکاری سپیدار، این امکان را به شما می دهد، تا تمامی قراردادها و صورت وضعیت های دریافتی خود را از کارفرمایان به تفکیک مراکز هزینه دسته بندی کنید. همچنین می توانید ثبت الحاقیه و صورت جلسه برای هر قرارداد را به همراه ثبت ضمانت نامه ها ثبت کنید. یکی از مزیت های مهم این سیستم استفاده از حساب پیمانکاران جزء می باشد.

 

 • سیستم سفارشات و خرید خارجی

سیستم سفارشات و خرید خارجی سپیدار، این امکان را به شما می دهد تا کلیه فرآیند های واردات و ترخیص کالا از ثبت پروفرما تا زمانی که کالا به مقصد میرسد بهای تمام شده آن را به صورت سیستم محاسبه و سند حسابداری آن را صادر کند. همچنین امکان ایجاد ثبت بارنامه ها، بیمه نامه ها، اظهارنامه گمرکی (برگه سبز) به همراه جزئیات آن ها برای هر سفارش قابل شناسایی و ردیابی خواهد کرد.

 

 • دستگاه کنترل و تردد

دستگاه کنترل و تردد سپیدار، این امکان را به شما می دهد که محاسبات کارکرد پرسنل را در انواع شیفت های کاری و به صورت چرخشی، محاسبات تأخیر، تعجیل و اضافه کاری را با استفاده از یکپارچگی با سیستم حقوق و دستمزد محاسبه کنید. همچنین از امکان ثبت انواع مرخصی ها و مشاهده آنلاین تردد را با استفاده از دستگاه اثر انگشت و کارت یا دستگاه تشخیص چهره و کارت بهره مند شوید.

 

برای سفارش و خرید بسته نرم افزاری سپیدار و اطلاع از لیست قیمت ها کلیک کنید.

 

183

0


دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید